ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 23.ULUSAL ÖZEL EĞİTİM KONGRESİNDE HEMSBALL.

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 23.ULUSAL ÖZEL EĞİTİM KONGRESİNDE HEMSBALL .
Doç. Dr. Mitat ENÇ anısına düzenlenen ve özel eğitimdeki bilimsel yenilikleri paylaşmayı amaçlayan 23. Ulusal Özel Eğitim Kongresi bu yıl Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakultesi Özel Eğitim Bölümü organizasyonu ile gerçekleşti. Kongrede Bulgaristan’dan gelen Veliko Tarnovo Üniversitesi „Eğitim” Departmanında PhD Öğrencisi Petya Veselinova MARCHEVA,ve Veliko Tarnovo St. Theodosius Tarnovski Özel eğitim ihtiyacı Olan çocuklar okulu özel eğitmeni ROSITSA NEDELCHEVA TODOROVA’nın ‘’ HEMSBALL OYUNU VE ENGELLİ ÇOCUKLARIN PSİKOFİZİK KOŞULLARI ÜZERİNDEKİ ETKİSİ’’ Prezentasyonu Özel Eğitim Bölümü Yrd. Doç. Dr Emine ERATAY eşliğinde özel eğitim öğrencilerine sunuldu.
Yrd. Doç. Dr Emine ERATAY Hemsball sporunun engelli çocuk ve gençlerimize yararlı olacağını düşünüyorum. Bu çalışmaları candan destekliyorum dedi.
Kongre düzenleme kurulu başkanı Ahmet YIKMIŞ ve Yrd. Doç. Dr Emine ERATAY’a teşekkür ederiz. Ayrıca Bulgaristan’da Hemsball’un bilimsel çalışmalarında katkıda bulunan Doç. Dr. Yordan Yotov, Doç. Dr. Rositsa Dimitrova DIMKOVA, Doç. Dr. Silvia TSVETANSKA, Doç. Dr. Teodora DAVIDOVA, Doç. Dr. TeodoraValova, Araştırmacı Lachezar Afrikanov, Svetlana HADZHIYSKA, Petya Veselinova MARCHEVA, Rositsa Nedelcheva TODOROVA’ya çok teşekkür ederiz.

Paylaş:


©2016 Hemsball Tüm Hakları Saklıdır. Yedinet

Choose from the demos we created for you.
You can customize side area from admin with any content.
or
User: demo Password: demo

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account

Dünkü Ziyaretçi: 128 | Bugünkü Ziyaretçi: 146